Weekly Stuff #2

, , 1 commentZkouškové se pomalu a jistě blíží ke zdárnému konci, a tak jsem si před poslední zkouškou rozhodla vyhodit si z kopýtka a taky zažít trochu socializace po nekonečných dnech strávených v díře mezi čtyřmi zdmi. První zastávkou bylo nákupní centrum - přeci jen, na frustraci je to zřejmě ideální...pokud neprojdete celý obchoďák a nezjistíte, že nikdo Vaše peníze nechce. 

Popisek rozhodně pobavil :-)) "Když jste na pochybách, oblečte se do Stradivaria."
Aby toho nebylo málo, začalo pršet. Rychle jsem se tedy přesunula do místa, kde uspokojím své choutky a doslova zajím veškerou frustraci ze studia a zkoušek. Volba padla na brněnský Escobar, pojmenovaný po známém kolumbijském drogovém bossovi, kterého Forbes kdysi zařadil na 7.místo nejbohatších lidí planety. Kdyby Pablo žil, asi by se usadil v Brně a založil by tu drogové doupě. Jídlo, prostředí i servis byl naprosto skvělý.
Escobar burger (brzy více na blogu!)
Poslední socializací před návratem do kruté reality byla cesta do Prahy, kde jsem se objevila na maturitním plese. Mám pocit, jako bych končila střední včera a ono už to pár let bude. Ach jo. Stárneme.

Maturitní ples
Daniel Wellington at the prom. 
1 komentář: